درباره موسسه

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر

عبدالله نجارباشی     در دنیای امروز آموزش و فرهنگ ، سنگ بنای پیشرفت و توسعه هر جامعه ای می باشد . در میان اقسام آموزش های مورد نیاز جوامع ، یادگیری زبان انگلیسی بعنوان شاه كلید ارتباطات در دنیای پیشرفته امروزی نقشی بسیار پررنگ را بازی می كند .

از این رو است كه در چند دهه اخیر با فراهم شدن شرایط برای بخش خصوصی ، آموزشگاه ها و مؤسسات بسیاری در زمینه آموزش زبان های خارجی مخصوصا زبان انگلیسی شروع به فعالیت نموده و با سرمایه گذاری های كلان موجبات رشد سریع آموزش های كاربردی و زبان آموزی را فراهم نموده اند .

  تاسیس هزاران مركز آموزش زبان انگلیسی و ارائه دوره های متنوع آموزشی از پایه تا دوره های تخصصی و جذب میلیونها نفر از سنین مختلف و موفقیت این مؤسسات و آموزشگاهها در آموزش صحیح ، مؤثر و كاربردی زبان انگلیسی از دستاوردهای بارز بخش خصوصی می باشند كه گوی سبقت را در نتیجه بخش بودن فعالیتهای آموزشی ، از مراكز دولتی مانند مدارس و دانشگاهها ربوده اند.

  مؤسسه فرهنگی آموزشی زبان سرا بوشهر كه در سال 1372 فعالیت خود را شروع نمود، در حال حاضر یكی از بزرگترین و پرافتخارترین مراكز آموزشی زبان انگلیسی جنوب كشور می باشد . این مؤسسه با داشتن چند شعبه در سطح شهر بوشهر و همچنین ارائه دوره های متنوع برای گروههای سنی مختلف توانسته است سهم مهمی در ارتقا كمی و كیفی آموزش زبان های خارجی مخصوصا انگلیسی به خود اختصاص داده و در طول بیش از دو دهه فعالیت رو به رشد و مستمر خود الهام بخش متخصصین این رشته برای تاسیس آموزشگاه و مؤسسات مشابه در سراسر استان بوشهر بوده است .

 

موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا بوشهر، در زمینه آموزش آنلاین اقدامات جدی خود را از سالیان پیش آغاز نموده است ولی در شرایط کنونی کشور و با توجه به محدودیت های ناگهانی و وسیع در حوزه آموزش حضوری، تیم های آموزش، تکنولوژی آموزش، تکنولوژی ارتباطات(IT) با تلاش و خلاقیت دو چندان در عرصه حاضر شده و از بهار سال 1399 با تمام قوا به صورت حرفه ای، زبانسرا آنلاینرا افتتاح نموده اند و خوشبختانه با استقبال حداکثری از سوی زبان آموزان و اولیا محترم ایشان روبرو شده است.

مجموعه بزرگ زبانسرا و کتابسرا آنلاین(zabansara.ir و ketabsara.co) با مدیریت متمرکز و سازمان یافته بر آن است تا حوزه فرهنگی آموزشی خود را به وسعت کشور و ماورای آن گسترش داده و خدمات حرفه ای خود را بی دریغ، صادقانه و بسیار منصفانه به دست هموطنان و فارسی زبانان در سراسر جهان برساند. بدیهی است در این راستا دست نیاز به سوی هم میهنان خود دراز نموده و تقاضا داریم با پیشنهادات، نظرات و نقدهای صادقانه خود ما را در مسیر هبود مستمر یاری نمایند.

  از دیگر مزیتهای مهم مؤسسه فرهنگی آموزشی زبان سرا بوشهر می توان به موارد ذیل اشاره نمود .

◊  استفاده از نیروهای انسانی علاقمند ، دلسوز ، متخصص و با تجربه در همه بخشهای مدیریتی ، آموزشی اداری ، پشتیبانی فنی و انفورماتیك .
◊  برگزاری دوره تربیت مدرس(TTC) و دوره های ضمن خدمت اساتید(TDP) و دوره های ضمن خدمت کارکنان بخش اداری(SDP)
◊  مشاهده و سوپروایزری هوشمند همه كلاسهای تدریس
◊  ارائه خدمات متنوع در سایت فعال زبان سرا به زبان آموزان ، اساتید و مدیریت مؤسسه مانند ثبت نام الكترونیكی ، دریافت سابقه آموزش ، كارنامه و ...
◊  ارائه چندهزار عنوان كتاب ،CD ونرم افزارهای متنوع آموزش زبان درفروشگاه اختصاصی این مؤسسه با عنوان كتابسرا
◊  گروه مدیریتی این مؤسسه بر آن است كه با همت جمعی خدمات آموزشی خود را با توجه به چشم انداز سالیانه ، در همه زمینه ها گسترش و تعمیق دهد.باشد كه این روند رو به رشد هیچگاه از حركت نایستد و ترسیم كننده چشم انداز زیبای توسعه و سربلندی این مرزوبوم باشد.

با آرزوی آینده ای بهتر و روشن تر
برای همه مردم استان بوشهر
عبدالله نجارباشیصاحب امتیاز موسسه : عبدالله نجارباشی
سال تاسیس: 1372
نوع خدمات: آموزش زبان های خارجه به صورت حضوری به صورت ترمیک 


کلمات کلیدی:   آموزش زبان انگلیسی


 


 

نظر بازدید کنندگان

نظر خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید


میلاد حجازی
1397/12/22 14:34
با سلام و عرض ادب محضر تمامی پرسنل مجموعه آموزشی زبانسرا
برنامه ریزی و محیط این مجموعه بسیار عالی و فضای بسیار مناسبی وجود دارد جهت یادگیری هر چه بیشتر زبان آموزان اما تنها انتقاد بنده نسبت به این مجموعه افزایش قیمت شهریه است از مدیریت مجموعه خواهشمندم برای حل این مشکل چاره ای اندیشیده شود.

باتشکر
   

کلیه حقوق این سایت متعلق به . موسسه فرهنگی آموزشی زبانسرا آنلاین است.